Pohybový simulátor 3DOF

Ať už se potřebujete připravit na blížící se závody nebo se jen chcete pobavit, náš simulátor předčí Vaše očekávání. Náš tým softwarových, hardwarových a elektro inženýrů vytvořil jednu z nejpokročilejších simulací s vysokým rozlišením, jaká se nabízí v rámci všech cenových úrovní.

 • Výjimečná kvalita a realistický zážitek z jízdy
 • Simuluje ztrátu zadní trakce a „poskakování“ zadních kol (klíčová složka tréninkových programů pro závodní jezdce)!!
 • Výborné vnímání povrchu vozovky díky 250 aktualizacím obrazu za sekundu
 • Díky řadě tlumičů je pohyb plynulejší a méně digitalizovaný
 • Přizpůsobitelné jízdní profily v reálném čase je možno snadno upravovat na míru tak, aby představovaly jakýkoli vůz!
 • Kromě textury povrchu vozovky a přetížení simuluje i přenášení hmotnosti vozidla
 • Konstrukční pevnost
 • Povrchová úprava práškováním
 • Průmyslová konstrukce vhodná do závodních středisek a pro časté používání
 • Chcete-li začít, stačí jedno jednoduché stisknutí tlačítka
 • Profesionální stojan na tři LCD o velikosti 40 "

Doplňková podlaha

Robustní odolná podlaha vylepšuje vzhled, zvyšuje bezpečnost a tuhost konstrukce simulátoru.

Sedačka

Závodní sedačka EVO vyniká kvalitou a designem, kterou můžete od firmy Sparco a řady EVO očekávat. EVO byla navrhnutá a vyvinutá ve spolupráci s nejlepšími jezdci závodních sérií, jako německé DTM nebo mezinárodní ITC. Odvedená od úspěšné sedačky REV, EVO má odnímatelní vnitro sedačky a nastavitelnou polohu pro záda. Jako doplněk si můžete nastavit výšku sedačky, polohu pro nohy a vycpávku pro vaše pozadí. Vycpávky dodáváme v různých barvách na základě vašich požadavků.

Sedačky řady EVO jsou naše nejuniverzálnější zavodni sedačky a jsou k mání ve čtyřech velkostech, které zaručí pohodlnou polohu:

EVO – Medium
EVO II – Medium/dlouhá
EBO III – Velkost XL

Pásy

Kompletní řada profesionálních pásů Sparco se skvěle doplňuji s našimi závodními sedačkami. Vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu a odolných spojovacích součástí, z nichž každý svazek chrání tělo, zvyšují tyto pásy bezpečnost a ochranu. Šesti-bodový upínací systém je přes trojpalcové pásy ukotven o samotnou konstrukci a zaručuje rychlé, snadné a bezpeční uchopení tela. Každý pás se zapíná na centrální rychloupínací duralový spínač. Jsou dostupné v černé, modré, nebo červené barvě.

Rychloupínací volant se zpětnou vazbou

Nejlepší volant na světě, který se dodává pro stavbu profesionálních simulátorů využívající závodní jezdci.

Specifikace:

Výkon motoru (max. při standardní dodávce) - 200 Watt
Krouticí moment motoru (max. při standardní dodávce) – 570 tis. Nm)
Rotace - 900 stupňů mechanicky. Pomocí iRacing nastavení řízení lze elektronicky uzpůsobit jízdu v závodech iRacing, pro ostatní závody Sim lze využít DxTweak2
Hmotnost (Typ. / Proměnlivá) – 12 kg
Celkové rozměry – 410 mm x 240 mm x 130 mm

Hydraulické pedály nebo karbonové pedály

Hydraulické pedály

Momentálně nabízíme pedály, o kterých si myslíme, že jsou nejlepší závodní pedály pro simulátory. Náše brzdy používají hydraulický systém, který nejlépe simuluje reálný pocit skutečného závodního brzdového systému. Využitím opravdových pedálů a materiálů, které se používají i v závodních speciálech, dosahujeme vynikající kvalitu a tuhost zpracování, která zaručí vynikající brzdný výkon. Můžete si všimnout, že pedálový systém se skládá z velmi málo častí a součástek, co zároveň zaručuje, že nemají absolutně žádné problémy z netěsností. Na rozdíl od ostatních systémů, který se skládají z komplikovaných tyčí, pák, pružin, pneumatických válců nebo dílů z digitálních vah, jen aby aspoň trochu nasimulovali cit reálných pedálů, my používáme nekomplikované osvědčené komponenty, ten samý hydraulický systém používaný v tisících závodních autech po celém světě. Taky se nespoléháme na elektronické „překladače“, které se pokoušejí napodobit skutečný pocit z hydraulického systému. Jedině náš systém je shodný s tím, který se používá v opravdových závodních speciálech a zaručí vám opravdový zážitek. První věc, kterou si všimnete je, že náš brzdový pedál je v porovnaní s jinými velmi tvrdý – to umožnuje opravdu se do brzdy opřít a ještě si s brzdou hrát po celou dobu brzdění. Takhle přesvědčivě to žádný jiny pedálový sim systém nedokáže.

Karbonové pedály

Karbonové pedály jsou tvořeny třemi samostatnými moduly, které jde kombinovat dvěma způsoby: plyn a brzda nebo plyn, brzda a spojka. Nastavení je jednoduché díky posuvníkům a uchycením pomoci šroubů. Velký rozsah nastavení ve třech osách postačí i těm nejnáročnějším zákazníkům. Jak už bylo řečeno, regulovat se dají pedály i jednotlivě. Simulace je tak realistická díky patentovanému řešení tvořené válcem vzduchu na pneumatickém principu s automaticky nastavitelnou pružinou, která pracuje s malými tlaky. Pomocí šroubů, které jsou k dispozici na každém válci, jde nastavit silu individuálně na každém pedálu, co dodává jízdě pocit výjimečné realističnosti.

Profesionální sekvenční řadící páka a ostatní příslušenství

Profesionální sekvenční řadící páka

Správná zařazená rychlost v správný moment znamená nejlepší časy na trati! Dobrá sekvenční páka je nutností při každém závode na simulátoru a my ji máme pro vás připravenou. Profesionální páka Pro Sequential je robustností a připravená pro miliony perfektních přeražení v správný čas. A to pokaždé.

Ovládací panel

19 tlačítek, 5 obousměrných přepínacích tlačítek, 2 tlačítka s krycí pojistkou

Spolu 31 funkcí

Potáhnuto karbonovou fólií 3M Di-Noc

Rozměry (8.6 x 5.5 x 1.8" - 220 x 139 x 45mm)

Ukazatel zařazené rychlosti

Ukazatel zařazené rychlosti je integrovaný USB indikátor s větším displejem 33x47 mm. Obsahuje červený pozadí a jas je možné měnit podle potřeby přiloženým softwarem.

Ukazatel rychlosti

Ukazatel rychlosti je integrovaný digitální tachometr, který má v sobě zabudovaný indikátor pro správný čas přezaření. Barva troj-místního displeje a indikátoru přezaření je červená a její jas se dá měnit podle potřeby přiloženým softwarem.

LCD panel

LCD panel, statistiky, výsledky a analýza dat z telemetrie.

Certifikovaný počítač pro tři Full HD LCD

Základem je špičková počítačová sestava s extrémně výkonným hardwarem a v designově velmi detailně propracované skříni. Tato sestava je speciálně na zakázku vyrobena pro závodní simulátory s certifikací na tři Full HD monitory. Je samozřejmě taktéž určena i pro hraní jiných nejnovějších počítačových simulátorů a her.

3x 40¨ Full HD LED LCD rozlišení 5760 x 1080 pixelů

Používame naše otestované LCD monitory s nejnižší odezvou (input lag).


Specifikace:

3x monitor o velkosti 40’’
Rozlíšení: 5760 x 1080 pixelů
Typ panelu: LCD
Podsvícení: LED

Výkonný 500W Dolby 5.1 Surround System s bezdrátovým dálkovým ovládáním

Logitech speaker systém Z906 má obrovský výkon o hodnotě 500 W, který promění tu největší místnost na závodní dráhu.