Pohybový simulátor 3DOF

Ať už se potřebujete připravit na blížící se závody nebo se jen chcete pobavit, náš simulátor předčí Vaše očekávání. Náš tým softwarových, hardwarových a elektro inženýrů vytvořil jednu z nejpokročilejších simulací s vysokým rozlišením, jaká se nabízí v rámci všech cenových úrovní.

 • Výjimečná kvalita a realistický zážitek z jízdy
 • Simuluje ztrátu zadní trakce a „poskakování“ zadních kol (klíčová složka tréninkových programů pro závodní jezdce)!!
 • Výborné vnímání povrchu vozovky díky 250 aktualizacím pohybu za sekundu
 • Díky řadě tlumičů je pohyb plynulejší a méně digitalizovaný
 • Přizpůsobitelné jízdní profily v reálném čase je možno snadno upravovat na míru tak, aby představovaly jakýkoli vůz!
 • Kromě textury povrchu vozovky a přetížení simuluje i přenášení hmotnosti vozidla
 • Konstrukční pevnost
 • Povrchová úprava práškováním
 • Průmyslová konstrukce vhodná do závodních středisek a pro časté používání
 • Chcete-li začít, stačí jedno jednoduché stisknutí tlačítka
 • Profesionální stojan na tři LCD o velikosti 40 "

Sedačka

Závodní sedačka EVO vyniká kvalitou a designem, kterou můžete od firmy Sparco a řady EVO očekávat. EVO byla navrhnutá a vyvinutá ve spolupráci s nejlepšími jezdci závodních sérií, jako německé DTM nebo mezinárodní ITC. Odvedená od úspěšné sedačky REV, EVO má odnímatelní vnitro sedačky a nastavitelnou polohu pro záda. Jako doplněk si můžete nastavit výšku sedačky, polohu pro nohy a vycpávku pro vaše pozadí. Vycpávky dodáváme v různých barvách na základě vašich požadavků.

Sedačky řady EVO jsou naše nejuniverzálnější zavodni sedačky a jsou k mání ve čtyřech velkostech, které zaručí pohodlnou polohu:

EVO – Medium
EVO II – Medium/dlouhá
EBO III – Velkost XL

Pásy

Řada profesionálních závodních bezpečnostních pásu SPARCO byla zkonstruována a navržena pro víkendové závodníky a hobby-jezdce. Vyrobena z vysoko-kvalitních materiálů a osazena mohutnými spínači, každý pás drží tělo pro vysokou bezpečnost. Náš trojbodový upínací systém je přes dvojpalcové pásy ukotven o samotnou konstrukci. Každý pás se zapíná na centrální rychloupínací duralový spínač. Jsou dostupné v černé, modré, šedivé nebo červené barvě.

Volant se zpětnou vazbou včetně pedálů

Nejlepší volant na světě, který se dodává pro stavbu profesionálních simulátorů využívající závodní jezdci.

Specifikace:

Výkon motoru (max. při standardní dodávce) - 200 Watt
Krouticí moment motoru (max. při standardní dodávce) – 570 tis. Nm)
Rotace - 900 stupňů mechanicky. Pomocí iRacing nastavení řízení lze elektronicky uzpůsobit jízdu v závodech iRacing, pro ostatní závody Sim lze využít DxTweak2
Hmotnost (Typ. / Proměnlivá) – 12 kg
Celkové rozměry – 410 mm x 240 mm x 130 mm

PMB-II tlakově mapovaný brzdový pedál další generace

Další exkluzivní inovace. Jako integrované řešení pro naše pedály, PMB-II mají úplně nový design odlišný od předcházejícího modelu PMB. PMB-II neposkytují jen vysoce progresívní cit pro brzdový pedál jako v opravdovém aute, ale poskytují i velmi realistickou zpětnou vazbu, která přenáší do pedálu to co se právě děje na cestě, když právě brzdíte. Dva klíčové vlastnosti jsou vždycky dostupní: maximální brzdná síla a počáteční předpětí.

Plně nastavitelná geometrie šasi

Pedály jsou navrhnuty na základu jednoduchého geometrického principu, trojúhelníková sekce s nastavením uhlů a prodloužení dráhy. Trojúhelník tvoří velmi tuhý konstrukční tvar, bez ohledu na délku nebo uhel jednotlivých segmentů. Flexibilita tohoto trojúhelníkového konceptu nabízí bezkonkurenční flexibilitu v nastavení pedálu – uhel, poloha, vzdálenost a mezera. V současnosti, žádný jiný koncept není schopen takové adaptace uživateli.

Individuálně nastavitelná tuhost pedálu

Pedály mají samostatní nezávislý systém pružin, který zaručuje dva kritické nastavení. Široko nastavitelnou maximální brzdní sílu a počáteční předpětí. To zaručuje uživateli nastavit sílu potřebnou pro ovládaní plynu, brzdy a spojky pro různé levely zátěže nebo potřeby. Nastavení počátečního předpětí nastavuje množství síly, potřené k pohybu samotného pedálu. Vysoké počáteční předpětí může byt užitečné pro řidiče, který dává přednost odpočinku jeho levé noze položením lehce na brzdu, když ji nepoužívá.

Podpora USB a potenciometry s vysokou citlivostí

ECCI nabízí podporu USB přes integrovaný kontrolní disk v jednotce volantu. Pedály se dají jednoduše připojit do samotného volantu. Aby nedošlo k poškození citlivé elektroniky od nárazů, pedály neobsahují samostatný USB rozhraní. Použitím nativního HID ovladače v operačním systému Windows, 6000 je dokonalé plug-and-play rozhraní populárně využívané všude na světě. Verze port joysticku jsou také k dispozici v případě potřeby. Pedály Sport mají v sobě zabudovány nové a exkluzivní vysoce výkonné potenciometry, které poskytují velmi přesné a velmi hladké regulace přesnosti a dlouhou životnost. Dodáváme pedály ve verzi Stage III (13 mm tuhý chod a pak už jen tlak), další možnost Stage II (40mm chod z lehka do tuha).

Profesionální sekvenční řadící páka a ostatní příslušenství

Profesionální sekvenční řadící páka

Správná zařazená rychlost v správný moment znamená nejlepší časy na trati! Dobrá sekvenční páka je nutností při každém závode na simulátoru a my ji máme pro vás připravenou. Profesionální páka Pro Sequential je robustností a připravená pro miliony perfektních přeražení v správný čas. A to pokaždé.

Ovládací panel

19 tlačítek, 5 obousměrných přepínacích tlačítek, 2 tlačítka s krycí pojistkou

Spolu 31 funkcí

Potáhnuto karbonovou fólií 3M Di-Noc

Rozměry (8.6 x 5.5 x 1.8" - 220 x 139 x 45mm)

Ukazatel zařazené rychlosti

Ukazatel zařazené rychlosti je integrovaný USB indikátor s větším s displejem 33x47 mm. Obsahuje červený pozadí a jas je možné měnit podle potřeby přiloženým softwarem.

Ukazatel rychlosti

Ukazatel rychlosti je integrovaný digitální tachometr, který má v sobě zabudovaný indikátor pro správný čas přezaření. Barva troj-místního displeje a indikátoru přezaření je červená a její jas se dá měnit podle potřeby přiloženým softwarem.

Certifikovaný počítač pro tři Full HD LCD

Základem je špičková počítačová sestava s extrémně výkonným hardwarem a v designově velmi detailně propracované skříni. Tato sestava je speciálně na zakázku vyrobena pro závodní simulátory s certifikací na tři Full HD monitory. Je samozřejmě taktéž určena i pro hraní jiných nejnovějších počítačových simulátorů a her.

3x 40¨ Full HD LED LCD rozlišení 5760 x 1080 pixelů

Používame naše otestované LCD monitory s nejnižší odezvou (input lag).


Specifikace:

3x monitor o velkosti 40’’
Rozlíšení: 5760 x 1080 pixelů
Typ panelu: LCD
Podsvícení: LED

Výkonný 500W Dolby 5.1 Surround System s bezdrátovým dálkovým ovládáním

Logitech speaker systém Z906 má obrovský výkon o hodnotě 500 W, který promění tu největší místnost na závodní dráhu.